Personal

Stefan Waltersson : Platschef

Stefan Waltersson

Platschef

070-9144111
stefan.elman-ab@telia.com
Alex Bergsland : Serviceelektriker

Alex Bergsland

Serviceelektriker

070-9144297
alex@strangnas-elman.se
Magnus Björling : Serviceelektriker

Magnus Björling

Serviceelektriker

070-9144911
magnus@strangnas-elman.se
Conny Jansson : Serviceelektriker

Conny Jansson

Serviceelektriker

070-9144831
conny@strangnas-elman.se
Mattias Käll : Serviceelektriker

Mattias Käll

Serviceelektriker

070-99145214
mattias@strangnas-elman.se
Håkan Nordsten : Serviceelektriker

Håkan Nordsten

Serviceelektriker

070-9144832
hakan@strangnas-elman.se
Jonas Rosén : Serviceelektriker

Jonas Rosén

Serviceelektriker

070-9144183
jonas@strangnas-elman.se
Simon Larsson : Serviceelektriker

Simon Larsson

Serviceelektriker

070-9144833
simon@strangnas-elman.se

Kontakta oss

  • Adress

    Strängnäs Elmän AB
    Vältstigen 4
    645 41 Strängnäs

  • Öppettider

    Mån-Fre 07.00-16.00
    Lunchstängt 12.00-13.00

  • Email

    stefan.elman-ab@telia.com

  • Telefon

    0152-144 83

  • Mobil

    070-9144111